Федор УшаковДоктор Федір Ушаков-фахівець в області пренатальної діагностики (Великобританія), має 20-ти річний досвід роботи по скануванню плода, офіційний фахівець Fetal Medicine Foundation, доктор УЗД  University College London Hospital, директор Ultrasound Network Ltd, UK

 

 

 Д-р Фред Ушаков

"Я зацікавлений у підготовці та підтримці лікарів у інших країнах, а також сприянні їм у збереженні  здоров’я матерів та плодів. Я проводжу багато курсів з ультразвукової діагностики та перинатології у Великобританії (курси за підтримки Міжнародного товариства ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології, ISUOG), Казахстані, Латвії, Литві, Перу, Португалії, Росії (курси за підтримки ISUOG), Туреччині та Україні. Багато моїх колег (особливо молодих спеціалістів) не мають можливість стати учасниками дорогих  міжнародних конгресів та курсів. Роль ISUOG полягає у розробці недорогих високоякісних курсів та заснуванні місцевих товариств з медичних питань шляхом запровадження сприятливих ефективних програм підготовки та сприяння роботі спеціалістів у сфері ультразвукової діагностики" Перейти на сайт ISUOG


Андрій КуркевичДоктор Андрій Куркевич - Завідувач поліклінічним відділенням НПМЦДКК МОЗ України, кандидат медичних наук, лікар-кардіолог, фахівець з пренатальної діагностики.

 

 

 

 


Повилас СладкевiчусДоктор Повилас Сладкевiчус - к. м. н. , Фахівець, головний консультант в області пренатальної діагностики, гінекології, гінекологічної онкології і питаннях безпліддя (Швеція).

 

 

Д-р Повилас Сладкевiчус 
Доктор Повилас Сладкевічус є офіційним лектором ISUOG. Має більш ніж 30-річний досвід роботи в ультразвукової діагностики. Доктор Повилас Сладкевічус є головним консультантом в питаннях ультразвукової пренатальної та гінекологічної діагностики Клініки Жіночого Здоров'я, Мальмо; Сканска Університетського Госпіталю, Лундського Університету, Швеція. Працював в Лондонському університетському шпиталі Св. Георгія, Лондон, Великобританія. Теми його дисертацій: "Ультразвукове Допплеровское дослідження кровотоку плодово материнського комплексу у здорових жінок і жінок з прееклампсією" (Відділення акушерства та гінекології, Вільнюський Університетський госпіталь, 1989р.) Та "Допплеровский ультразвук в гінекології" (Університетський госпіталь в Мальмо, 1994 г. ). Повилас Сладкевічус є автором понад 100 наукових робіт, які переведені на англійську, російську, шведський, литовський мови. Доктор Сладкевічус входить в команду фахівців, яка розробляла протоколи і критерії IETA (міжнародні критерії аналізу пухлин ендометрія). Повилас Сладкевічус провів з успіхом безліч міжнародних семінарів в Швеції, Норвегії, Латвії, Литві, Німеччині, Росії, Польщі, Єгипті та Великобританії. 


Нелла ВоликДоктор Нелла Волик - к.м.н., Фахівець, кафедра Національної медичної академії ім.Шупика

 

 

 

 

 


Марчин ВьечечДоктор Марчич Вьечеч - консультант з медицини плода та ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології. Університетський госпіталь, Краків, Польща.

 

 

Д-р Марчин Вьечеч 
Доктор Марчин Вьечеч к.м.н. є сертифікованим фахівцем з ультразвукової діагностики Польського Товариства Ультразвуку і викладач Ягеллонського університету в Кракові, Польща. Є міжнародним спікером, офіційним лектором ISUOG. Провів понад 50 освітніх семінарів з акушерства та гінекології по всьому світу, включаючи Європу, Близький Схід, США і Африку. Він також є співзасновником визнаної школи УЗД в Польщі. Спеціаліст експертного рівня з ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології, консультант перинатальних центрів по пороків розвитку плода. Завідувач відділенням акушерської, гінекологічної та пренатальної діагностики Польського Товариства Ультразвуку. 


Прокопчук Наталья
Доктор Прокопчук Наталья - Лікар-генетик Львівського обласного медико-генетичного центру ДУ "Інститут спадкової патології НАМНУ України", директор медичного центру "ЕХОМЕД"

 

 

Cпікер школи ультразвукової діагностики "Іноваційна медицина" 

 

 

Розроблено: Авдєєв Сергій