Міжнародний навчальний курс "Як перестати боятися сканувати серце плоду".

З 17 по 18 травня 2014 року в м. Києві проходив Міжнародний навчальний курс для акушерів і фахівців ультразвукової діагностики по скануванню серця плоду в першому і другому триместрі вагітності і рання діагностика аномалій серця "Як перестати боятися сканувати серце плоду"


На курс запрошувалися лікарі ультразвукової діагностики жіночих консультацій, Медико-Генетичних, пренатальної та перинатальних центрів України та Росії, лікарі акушери-гінекологи, сімейні лікарі, викладачі медичних інститутів України, країн СНД і далекого зарубіжжя.

На лекціях були детально розібрані питання застосування сучасних технологій ультразвукового дослідження серця плода в першому і другому триместрі вагітності і рання діагностика аномалій серця.

Курс читав провідний спеціаліст пренатальної ультразвукової діагностики Федір Ушаков (Великобританія). Доктор Федір Ушаков - лікар-експерт в області пренатальної діагностики (Великобританія), має 20-ти річний досвід роботи по скануванню плода, офіційний фахівець, лектор Fetal Medicine Foundation (London), ISUOG (London), доктор УЗД University College London, директор Ultrasound Network.

Курс тривав 2 дні з 17 по 18 травня 2014 року.
Місце проведення: м. Київ, вул.А.Малишка, буд.1, готель "Братислава".


View the embedded image gallery online at:
http://babyscan.com.ua/ua/kurs-1-opis#sigProGalleria25262e6dca


Розроблено: Авдєєв Сергій