18 вересня 2021 року  пройшла конференція online "Раннє сканування плода, що це?"

Раннє сканування плода (1-й триместр аномалії) є потужним інструментом для своєчасного виявлення великої кількості вроджених аномалій.
Структурні аномалії зустрічаються набагато частіше, ніж хромосомні синдроми і можуть представляти значну у грозу плоду або навіть бути смертельним. В останні кілька років наближалася явна міжнародна тенденція до перенесення скринінгу на наявність серйозних структурних дефектів в 1-й триместр. І Добре визнано, що ультразвукове сканування є залежною від оператора методикою. Експертне анатомічне сканування в першому триместрі, особливо трансвагінальним підходом, може бути технічно дуже складним для оператора і вимагає спеціальної підготовки.
Наш курс стане першою on-line спробою практичної підготовки лікарів, фахівців медицини плода та фахівців сонографів.

View the embedded image gallery online at:
http://babyscan.com.ua/ua/kurs-16#sigProGalleria46c33d5270
  
Що таке раннє сканування плоду?

Головна мета раннього сканування плода (EF-сканування) – скринінг на наявність структурних аномалій.
ЕФ сканування являє собою систематичний анатомічний огляд органів плода від верхівки до ніг з особливою увагою до серця та мозку.
Переваги раннього сканування плода включають:

  • Раннє виявлення аномалій
  • Виявлення тяжких випадків із гіршим прогнозом
  • Рання допологова діагностика (CVS замість амніоцентез)
  • Деякі аномалії більш помітні і краще видно
  • Час додаткових тестів та їх результатів (каріотип, масиви, генетика, ТОРЧ, ітс) та для консультації багатопрофільною командою (МДТ)

Конфернцію проводив Др. Фред Ушаков - лікар-експерт в області пренатальної діагностики (Великобританія), має більш ніж 22-ти річний досвід роботи по скануванню плода, офіційний фахівець, лектор Fetal Medicine Foundaion (FMF), ISUOG (London), доктор УЗД University College London, директор Ultrasound Network .

Розроблено: Авдєєв Сергій